Blog

Ünlü Medyum

ÜNLÜ MEDYUM

Ünlü Medyum Ne Demek, Ünlü Medyum Neler Yapar, Ünlü Medyum Nasıl çalışır?

Ünlü Medyum ekstra duyusal algı ve paranormal doğanın güçlerine başvurur. Ünlü Medyum yada Medyum olmak herkesin bir parça doğasında vardır. Hepimiz farkında olmadan medyum yeteneği ile doğarız. Medyum olan ve olmayan arasındaki fark; hepimizin doğasında bulunan doğal sezgisel yeteneği ve altıncı hissi ne kadar kullanabildiğimizle alakalıdır. Medyum, bireysel ve aura olarak bilinen elektriksel, manyetik ve diğer enerjilere duyarlıdır. Medyum aurik alanın duygusal, fiziksel ve ruhsal parçaları ile istenen bilgilere erişebilir. Medyum sözel olmayan iletişimini, yani doğal yeteneğini kullanır. Medyum , bilinçaltında oluşan olayların doğal seyri ve mevcut bilgilerinin değerlendirmesi ile oluşan medyum sezgisel yeteneği ile gelecekteki olası olayları hesaplayabilir ve olası tahminler verebilir. Ünlü Medyum Yeteneği, bilinmeyen ve korkutucu bir şey değildir; Ünlü Medyum özelliği olan insanlarda zaten bu yetenek mevcuttur…
Ünlü Medyum ”öbür dünya” ile ilişki kurabilen, telepatik gücü kuvvetli olan kişilerdir…
Ünlü Medyum ilişkiye geçmeden önce kendisini genellikle trans haline getirir…
Ünlü Medyum – Bilim
Ünlü Medyum, bir kısmı bilimsel çatışmalara da katılarak olayın araştırılmasına yardımcı olurken, önemli bir kısmı da bu konuda çok açık olmamayı tercih etmektedir. Bazı isimler dünyaca tanınmıştır, birçok kişi sevdikleri ile bağlantı kurabilmek için onların kapısını aşındırmıştır. Dünyanın çeşitli ülkelerinde yüzlerce seans düzenleyerek gazetelere manşet olmuşlar, bazıları ise bu yoldan para kazanmışlardır.

Ünlü Medyum – Nasıl Medyumluk Yapılır ?
Ünlü Medyum, trans yöntemini kullanır. Trans; yoğunluğunu vererek ,beyin enerjisiyle düşündüğü konuya odaklanarak ,karşındaki kişi veya nesnenin gizemli halini anlamaya çalışmasıdır.
Ünlü Medyum
Ünlü Medyum; transa geçtiğinde ,hissettiği negatif enerjiyi , yok etmek için ,mistik güçten aldığı pozitif enerjiyi,kendi enerjisine katarak, karşısındaki kişinin veya nesnenin negatif enerjisini kontrol altına almak için gerekli çalışmaları yapar. Bu durum karşısında,çoğu kez, şiddetli olan enerjiye, sıkışarak, kendini kaybederek ,kötü (negatif)enerjiye baskı yapamayıp onun kontrolüne girerler.
Ünlü Medyum – Medyumlar Özellikleri
Kötü bir enerjiye sahip olan medyumun ,enerjisi ile , her yaptığı kötülük sonucunda , negatif enerjisinde artış görülmektedir. Medyum burda nefsini , aklını, bilgisini kötülüğe ve şeytana satmış durumundadır.
Ünlü Medyum – Medyum un Amacı
Bazı medyumlar, kötü ve iyiyi ayırt edemediğinden dolayı ,yaptıkları etki sonucu bir çok ailenin geçimleri bozulmuş,kimilerinin dünya düzenleri değişmiş, insan hayatında tamiri ve telafisi mümkün olmayan haller meydana getirmiştir.
Ünlü Medyum – Bir Medyum Nasıl Olmalı ?
Ünlü Medyum
Ünlü Medyum herkes tarafından güven duyulan, bir kişi olmak, insanların sırlarını, başka hiç kimseyle paylaşmayan, güçlü bir irade ve ahlaka sahip olmak zorundadır. Günümüzde bu tür olaylar ve alınan sonuçlar sizler tarafından bilinmektedir. Medyum – Medyumları ; göz perdesi olmayan medyumlar, 6. hissi kuvvetli olan medyumlar, kulağına ses gelen medyumlar gibi ayırmak mümkündür. Medyum – Medyumlar ,şüphesiz ki, enerji yoğunluğunu hissetmesiyle, bir takım olayları vede farklı güçleri kullanırken kendine ve karşısındaki insana karşı daima saygılı olmak zorundadır.
Ünlü Medyum konusu hakkında yada Ünlü Medyum hakkında soru sorun ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz…

https://www.zeyneleroglu.com/medyum/unlu-medyum