Resimli Bakım İstek Formu

Resimli Bakım İstek Formu

RESİMLİ BAKIM İSTEK FORMU

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Asağıda bulunan linkteki Resimli Bakım İstek Formu doldurarak Metafizik Uzmanı, Astrolog – Medyum Zeynel EROĞLU‘na Ulaşabilirsiniz…

RESİMLİ BAKIM İSTEK FORMU HAKKINDA

Her insanın hayatta yaşadığı ve yaşamak zorunda olduğu sorunları olur. Önemli olan bunları kabullenip çarelerini aramaktır.

Kabullenmediğinizde ise çare bulmanız şöyle dursun, sorunlar üst üste gelir ve an gelir hayat yaşanmaz hale gelmeye başlar.

İlmimiz ve Tecrübemiz dahilinde sizlere yardımcı olmak vazifemizdir. Resimli Bakım İstek Formu içinde bana iletmiş olduğunuz bütün bilgiler aramızda kalacak ve üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır. Tedbir ve çalışma bizden hidayet ve takdir Allah’tandır.

Size daha detaylı bilgi verilebilmesi için Resimli Bakım Formu içindeki tüm bölümleri tam ve eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Resimli Bakım Formu doldururken mevcut olmayan bilgi yerine bilmiyorum yazınız.

Resimli Bakım Formu içine lütfen özellikle e-mail adresinizi doğru yazmayı ayrıca Resim eklemeyi unutmayın.

Önemli Rica: Lütfen Medyum Zeynel EROĞLU‘na Rüya tabir ettirmek, Gayb’tan haber almak, Büyü yaptırmak kayıpların yerini öğrenmek için mail atmayınız.

Dikkatinize; Resimli Bakım İstek Formu ücretlidir.

Ödemenizi İnternet sitemiz üzerinden Kredi Kartı ile yapabileceğiniz gibi posta yada banka havalesi ile de yapabilirsiniz.

Bunun için size en kolay olan ödeme şeklini bize yazın sizi yönlendirelim…

Bizden daha önce Yorum isteyen bir kaç ziyaretçimizin yorumlarını okumak isterseniz.

REFERANSLARIMIZ

TEK KİŞİLİK RESİMLİ BAKIM İSTEK FORMU

Bu Form Bir Partneriniz yok ve sadece kendiniz için bakım istiyorsanız seçilmesi gereken Resimli Bakım Formu durumundadır. Tek Kişilik Resimli Bakım Formu size hayatınız, kariyeriniz, iş ve özel yaşantınız, sorunuz ya da sorularınız; özel bir sorununuz ve probleminiz hakkında bilgiler verir.  Tek Kişilik Resimli Bakım Formu ile tüm bu sorulara ve daha fazlasına cevap bulabilir; dilerseniz internet üzerinden bu formu doldurarak, dilerseniz aşağıda adresi yazılı olan ofisimize gelerek yüz yüze analizinizi yaptırabilirsiniz…

ÇİFT KİŞİLİK RESİMLİ BAKIM İSTEK FORMU

Bu Form Eğer bir Partneriniz varsa ve Partnerinizle aranızdaki uyumu öğrenmek, aranızda ki ilişkinin gidişatını, bu ilişki sürecini ve uyum ile ilgili tüm bilgileri merak ediyorsanız seçilmesi gereken Resimli Bakım Formu durumundadır. Çift Kişilik Resimli Bakım Formu hem kendiniz hem de partneriniz için hazırlanan özel bir rapor niteliğindedir. Çift Kişilik Resimli Bakım Formu ile ilişki yaşadığınız kimse hakkında sorduğunuz tüm sorular, yaşadığınız ilişkinin gidişatı, ilişkiye karışan kimselerin yaklaşımı; aranızda bir problem varsa bu problemin neden kaynaklandığı, nasıl ve kimler tarafından oluşturulduğu hakkında bilgiler verir. Resimli Bakım neticesinde yaşamış olduğunu sorun ve problemden nasıl kurtulacağınız ve çözüme hangi yoldan ulaşacağınız ortaya çıkarılarak, izlenecek yol belirlenir. Çift Kişilik Resimli Bakım Formu ile tüm bu sorulara ve daha fazlasına cevap bulabilir; dilerseniz internet üzerinden bu formu doldurarak, dilerseniz aşağıda adresi yazılı olan ofisimize gelerek yüz yüze analizinizi yaptırabilirsiniz…

Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri

Adres: Barış mah. İzmir cad. No: 26/3 Beylikdüzü İstanbul

Ayrıntıları Konuşabilmemiz için Lütfen İletişime Geçiniz…
TEL: 0212 590 2577
GSM: 0533 594 2577

[email protected]