Blog

Astroloji Bakım Formu

ASTROLOJİ BAKIM FORMU
Sevgili Ziyaretçilerimiz, Astroloji Bakım Formu – Astrolojik Analiz Size Hayatınız Hakkında Daha Geniş Bir Perspektif Verir.
Her insanın hayatta yaşadığı ve yaşamak zorunda olduğu sorunları olur. Önemli olan bunları kabullenip çarelerini aramaktır. Kabullenmediğiniz de ise çare bulmanız şöyle dursun, sorunlar üst üste gelir ve an gelir hayat yaşanmaz hale gelmeye başlar.
İlmimiz ve Tecrübemiz dahilinde sizlere yardımcı olmak vazifemizdir. Bana iletmiş olduğunuz bütün bilgiler aramızda kalacak ve üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır. Tedbir ve çalışma bizden hidayet ve takdir Allah’tandır.
Karşılaştığımız problemler bizim onlara bakış açımızdan kaynaklanır. Astrolojik Doğum Haritanız içinde bulunduğunuz koşullar ve bu koşulları nasıl karşıladığınıza dair bilinçli farkındalık elde etmenizi sağlar. Sorunlar belirlenince çözüm de bulunabilir. Astrolojik Analiz için Doğum Haritanız çıkarılır. Bunun yanında, Natal Doğum Haritası Analizi, Sinastri İlişkiler Analizi, Horary Soru Astrolojisi, Uygun Zaman Analizi, Kişisel Transit Etkiler, Ticari Hayat Analizi, Tıbbi Danışmanlık, Doğal Taş Danışmanlığı, Bebek Analizi, Hukuk Danışmanlığı, Rektifikasyon, Yıllık Analiz gibi Analizler de yine Astrolojik Analiz kapsamında yer alır.
Size daha detaylı bilgi verilebilmesi için tüm bölümleri tam ve eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Mevcut olmayan bilgi yerine bilmiyorum yazınız.
Lütfen özellikle e-mail adresinizi doğru yazmayı ayrıca Resim eklemeyi unutmayın.
Önemli Rica: Lütfen Medyum Zeynel EROĞLU’na Rüya tabir ettirmek, Gayb’tan haber almak, Büyü yaptırmak kayıpların yerini ögrenmek için mail atmayınız.

DİKKATİNİZE..!
Bu Bakım Analizleri ücretlidir. Ödeme seçenekleri form doldurulduktan sonra karşınıza çıkacaktır. Ödemenizi İnternet sitemiz üzerinden Kredi Kartı ile yapabileceğiniz gibi posta yada banka havalesi ile de yapabilirsiniz.
Astrolojik Analizler için Gerekli Bilgiler:
Doğum tarihi (Gün, ay, yıl)
Doğum saati,
Doğum yeri (ilçe, il, Ülke)
Beraberliğin hangi şekilde başladığı (İlişki Analizi için)
Kişi ya da Kişilere ait bilgiler…

WEB Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz…
Aşağıda açık adresi yazılı olan ofisime gelebilirseniz konu ile daha yakından ilgilenme fırsatımız olur…
Dilerseniz aşağıdaki Telefon numaralarından bana ulaşabilirsiniz.
Adres: Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri.
Nispetiye mah. Ahmet Adnan Saygun cad. Belediye Sitesi Yolu A2 Blok No:7 / I Etiler – Beşiktaş – İstanbul
Not: Etiler Akmerkez Ulus kapısı karşısı Belediye Sitesindeyiz.
Ayrıntıları konuşabilmemiz için lütfen arayınız.
GSM: 0533 594 25 77
TEL: 0212 590 25 77
FAKS:0212 351 25 78

https://www.zeyneleroglu.com/bakim-formu/astroloji-bakim-formu