Bağlama Vefki

Bağlama Vefki konusu ve Bağlama Vefki hakkında tüm bilgeler…

Bağlama Vefki  beraberlikleri herhangi bir nedenle ayrılma kopma noktasına gelmiş çiftlerin tercih ettiği bir yöntemdir. Toplumumuzda aile birliğinin sağlanması amacıyla “VEFK” yardımıyla etkin sonuçlar veren bu yöntem, aslında genel anlamda bir büyü değil, tamamen vefk’in desteklediği çekim enerjisi ve tesirli bir dua biçimidir. Ancak; gerçekte büyü olmamasına rağmen, toplum algılamasında “BÜYÜ” ifadesi yerleşmiştir. Bu noktadan hareketle; belirli bir süre aranızda devam eden bir ilişki, hatta bu ilişkinin meyvesi olan çocuklarınızın dünyaya gelmesiyle birlikte temellerinin sağlamlaşması gereken ilişkiler, ne yazık ki bugün şu yada bu nedenle eşlerden birinin, ilişkinin gereklerini yerine getirmemesinden dolayı kopma noktasına gelmiş olabilir. Temelinde, dağılmak üzere olan ve kopma noktasına gelmiş bir ilişkinin, dağılmak üzere olan yuvanın toparlanmasının, dağılmaması için çaba sarfedilmesinin ve eski günlere yeniden dönülebilmesi amacıyla yapılan Bağlama Vefki şeklinin dinen bir sakıncası yoktur.

Niyet güzeldir, İnşaallah sonuç da güzel olacaktır.

 

BAĞLAMA VEFKİ NASIL YAPILIR?

Yeniden beraberlik oluşturacağınız eşiniz ve sizin bilgileriniz ışığında hazırlanan “vefk”, çiftlerin burç uyumlarının (bilinen manada astroloji olarak değerlendirmeyiniz) değerlendirilmesiyle devam eder. Eşlere ait gün ve saatlere göre atanan “HADİMİ” hizmetlilerin yardımına başvurulur ve birlikteliği sağlayacak olan Dua hazırlanır.

 

BAĞLAMA VEFKİ NASIL ETKİ EDER?

Bağlama Vefki , üzerinizde taşıdığınız ve beraberlik sağlamaya çalıştığınız eşiniz adına özel olarak hazırlanmış vefk’in oluşturduğu enerji ve belirli gün ve saatlerde okuyacağınız dualar ile öncelikle eşiniz, sizi ihmal etmiş olma tercihinin doğru olup-olmadığı hakkında düşünmeye başlar, daha sonra gerçekten haksızlık yaptığı ve sizi ihmal ettiği düşüncesine sahip olur, en son dönemde ise bir an önce sizinle birlikte olup hoş zamanlar geçirme isteğine kapılır ki, bu karşı çıkılması zor bir duygu halini alır.

Uzun zamandır üzerinde çalıştığım konularin içinde önemli bir yere sahip olan Bağlama vefk’lerinde başarı oranı% 90′ların üstündedir.Zira prensibimiz insanları Huzurla, Sevgiyle, Muhabbetle ve Aşk’la yaşatmaktır.

Ancak burada dikkat edilmesi gereken bir diğer konu, beraberlik sağlamaya çalıştığınız eşinizle ilgili tavır ve davranışlarınızda sizin de son derece dikkatli, titiz ve seçici davranmanızdır. Uygulamanın başarıya ulaşması öncelikle Cenab-ı Hakk’ın iznine, sonrasında bizlerin gayreti, sizlerin inancına bağlıdır. Burada çalışması gereken sadece biz değil, aslen bizden sonra sizlerin çalışmasıdır.

 

 

Bağlama Vefki

Bağlama Vefki Nedir?

Bağlama Vefki Nasıl Yapılır?

Bağlama Vefki Neden Yapılır?

Bağlama Vefki Nasıl Bozulur?

Bağlama Vefki Tutar mı?

Bağlama Vefki Nasıl Etkiler?

Bağlama Vefki Yapmak Günah Mı?

Bağlama Vekfi Büyü Mü?baglama-vefki

 

Bağlama Vefki konusu ve Bağlama Vefki hakkında soru, sorun ve görüşleriniz için iletişime geçebilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan Koruma Vefki başlıklı makalemizde koruma vefk, koruma vefki ve koruma vefki hakkında hakkında bilgiler verilmektedir.