Bağlama Muskası

Bağlama Muska Kullanımı

Bağlama Muskası beraberlikleri herhangi bir nedenle ayrılma kopma noktasına gelmiş çiftlerin tercih ettiği bir yöntemdir.

Toplumumuzda aile birliğinin sağlanması amacıyla yapıaln işlemlerin yardımıyla etkin sonuçlar veren bu yöntem, aslında genel anlamda bir büyü değil, tamamen vefk’in desteklediği çekim enerjisi ve tesirli bir dua biçimidir. Ancak; gerçekte büyü olmamasına rağmen, toplum algılamasından bağlama muskası‘na “BÜYÜ” ifadesi yerleşmiştir.

Bu noktadan hareketle; belirli bir süre aranızda devam eden bir ilişki, hatta bu ilişkinin meyvesi olan çocuklarınızın dünyaya gelmesiyle birlikte temellerinin sağlamlaşması gereken ilişkiler, ne yazık ki bugün şu yada bu nedenle eşlerden birinin, ilişkinin gereklerini yerine getirmemesinden dolayı kopma noktasına gelmiş olabilir.

Bağlama Muskası Hakkında Detaylı Bilgiler

Temelinde, dağılmak üzere olan ve kopma noktasına gelmiş bir ilişkinin, dağılmak üzere olan yuvanın toparlanmasının, dağılmaması için çaba sarfedilmesinin ve eski günlere yeniden dönülebilmesi amacıyla yapılan bu vefk şeklinin dinen bir sakıncası yoktur. Niyet güzeldir, İnşaallah sonuç da güzel olacaktır…

Bağlama muskası hakkında soru,sorun ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz…

  Benzer Yazılar