Ayıma Büyüsü

Ayırma büyükarı koca ya da sevgilileri birbirlerinden ebediyen ayırmak için yapılan bir büyüdür. Bu büyü hem iyi hem kötü sonuçlar verebilir. Ayırma büyüsünü yuva yıkmak için kullanan kötü niyetli insanlar olduğu gibi eşini evine bağlamak, diğer kadından ayırmak isteyen ve bu büyüyü yaptırmak zorunda kalan mağdur durumdaki kadınlar da vardır. Özellikle evli insanlar bu büyüden haberdar olmalı, ayırma büyüsünün varlığını bilmelidirler.

Ayırma büyüsü yuvaların dağılmasında, aile birliğinin bozulmasında büyük rol oynar. Fakat nikahlı eşlerden gözü dışarda olanın, hanesi dışında sevgilisi olanın o kişiden ayrılıp evine bağlanmasını ve tekrar eşine dönmesini de sağlayabilir. Ayırma büyüsü bu iki durumda da kullanılabilir.

Ayırma büyüsü birbirini seven insanları, sevgili veya evli çiftleri ayırmak için sıkça yaptırılan bir büyüdür. Mutlu, huzurlu çiftlerin aralarında soğukluk oluşmasını, gerginlik ve stresle tartışıp kavga ederek birbirlerinin kalplerini onarılmayacak şekilde kırıp ayrılık yolunda ilerlemelerini sağlayan bir büyü çeşididir. Genellikle huzuru, bağlılığı kıskanılan eşlere yaptırılan ayırma büyüsü aynı zamanda yuvasından soğumuş, evinin dışında mutluluk arayan insanlara da yaptırılır ve bu insanlar hane dışında yöneldiği kişiden ayrılarak evine bağlanır. Bu ayırma büyüsünün hayırlı olanıdır.

Ayırma büyüsünün etkisini gösterebilmesi için mutlak suretle tecrübeli, işini bilen bir medyuma danışılmalıdır. Medyum tarafından dualar ve ayetlerle okunmayan ayırma büyüsü tutmaz ya da ters etki eder.

Bir önceki yazımız olan Kötü Büyülerden Nasıl Kurtulursunuz? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Benzer Yazılar