Aşk Vefki

Aşk Vefki konusu ve Aşk Vefki hakkında tüm bilgeler…

Aşk Vefki yapanlar yada yaptıranlar başka bir yol bulamadıklarını söylerler.Her insan mutlaka aşık olmuş veya olacaktır ve her insan arzu ettiği kişinin kendine aşık olmasını ister. Bunun içinde her çareye başvurur. Kimilerine göre bu sorunu çözümlemenin yolu Aşk Vefki yapmaktan geçer onlar için tek çare budur. Şayet seven sevdiği tarafından sevilmiyorsa sevdiği kişiyi aşık etmek biçare aşığın son umududur.

Aşk, şiddetli bir muhabbettir, evrenin yapısında, mayasında sevgi ve muhabbet vardır. Bu çekim alanının içine, bir kalp taşıyan her insan girer. Onun cazibesine kapılır, kâinat bu muhabbetle durur, bu aşkla yürür. Ve bu sevgiyle döner, bir Mevlevî gibi. Sevenler ve sevilenler ancak Sevdirenin muhabbeti ve rızası altında muratlarına erebilirler.

 

AŞK VEFKİ NASIL YAPILIR?

Aşk Vefki, çiftler arasında uyumu, sevgiyi, saygıyı, hoşgörü ve anlayış sağlama
amacını taşıyan son derece etkili bir Vefk uygulamasıdır. Toplumumuzda her ne kadar Büyü ismini taşısa da gerçekte, sevgi ve aşkı arttırıp, insanları birbirine sevdirip, daha mutlu bir hayata yönelttiği için dini anlamda hiç bir sakıncasının olmadığı bilinmektedir.

Birbiri arasında sevgi ve aşk bağı oluşturulacak kişilere ait bilgilerle uygulamanın ön çalışmasına başlanır. Daha sonra hangi niyet için VEFK hazırlanacaksa kişilerin bireysel özelliklerine göre en etkili dua oluşturulur. Görevli ruhani hizmetliler “HADİMİ” atanır. Böylece hazırlık tamamlanmış olur.

 

AŞK VEFKİ NASIL ETKİ EDER ?

Vefk’in taşınmaya başlanmasıyla birlikte harekete geçen enerji yoğunluğu, duanın etkisiyle çalışmaya başlar. Bir süre sonra karşılıklı olarak ilişkilerde bir sıcaklık, yumuşama ve samimiyet belirtileri oluşur. Aşk Vefki, ömür boyu süren etkili bir vefk çalışmasıdır.

 

Aşk Vefki

Aşk Vefki Nedir?

Aşk Vefki Nasıl Yapılır?

Aşk Vefki Neden Yapılır?

Aşk Vefki Nasıl Bozulur?

Aşk Vefki Tutar mı?

Aşk Vefki Nasıl Etkiler?

Aşk Vefki Yapmak Günah Mı?

Aşk Vekfi Büyü Mü?

 

Aşk Vefki konusu ve Aşk Vefki hakkında soru, sorun ve görüşleriniz için iletişime geçebilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan Koruma Vefki başlıklı makalemizde koruma vefk, koruma vefki ve koruma vefki hakkında hakkında bilgiler verilmektedir.